О нас

Наш шлях
Як ми досягли успіху?
З 2009 року ми прагнули створити те, чого потребували самі. Це була ідея простору, де танцівники знайдуть все необхідне для досягнення їх мрій.Рік за роком ми дослуховувались до потреб кожного танцівника, асортимент поповнювався та ми росли разом з вами, інколи навіть не встигаючи повернутися назад і усвідомити, що починали лише з декількох пар взуття!

За всі ці роки Talento перетворився у справжній простір, де живе дух танцю, вільний, творчий, сильний, гармонічний. Тут, онлайн чи офлайн, ми робимо все для вашого натхнення, задоволення, здійснення мрій та перемог. Перемог в першу чергу особистих, над собою, які допомагають подивитися на світ під кутом 360 ° та побачити усі його неймовірні можливості. Це наша філософія, те, чим ми дихаємось та керуємося кожного дня для досягнення кращої версії себе.

Власник та засновник Talento
Ксенія Новікова
ти знаєш де нас зустріти
Обирай місце зустрічі з нами
Online-платформа.
Тут ти знайдеш все: наш асортимент, відповіді на усі запитання та найголовніше — зможеш здійснити покупку, не виходячи з дому.
Talento Малевича.
Наш головний шоу-рум у центрі Києва, саме тут представлений найбільший вибір одягу, взуття, косметики та аксесуарів.
Talento Gardens Edition.
Тут ми вирішили зберегти концепцію boutique, адже саме з цього починалась історія нашого створення. В цьому місці зібраний унікальний асортимент та лімітовані колекції.
Talento ВДНГ.
Це місце було створено як супутник декількох великих танцювальних шкіл, що розташовані у павільйонах комплексу ВДНГ.
Любов там де ми
зроблено з любов’ю до васс

Все, що ми робимо базується на наших життєвих цінностях: повага, чесність, щирість, любов один до одного, до себе та до мистецтва! А нашими пріоритетами завжди були, є та будуть: якісний сервіс, великий вибір танцювальних брендів та індивідуальний підхід до кожного.