STAND WITH UKRAINE

Ми більше ніколи не будемо такими, як раніше.


24.02.2022 – день, який розділив життя українців на до та після… День коли нам не за власним вибором довелося зустрітися віч-на-віч зі страхом. Найсильнішим страхом — втратити життя, гідність та свободу. Після такого переломного моменту кожен починає мешкати свої дні по-новому. Тепер ми ще дужче цінуємо кожну хвилину, яка у нас є, і робимо все можливе для того, щоб наша життя була повноцінною. Ставимо перед собою амбітні цілі та маємо мужність, всупереч щоденній загрозі життю та труднощам, до них йти.


Ми зробили вибір жити і діяти з любов'ю, не зі страхом, любов'ю до життя, рідної землі, сім'ї. Тепер усе, що ми маємо, створює нову реальність і дає нам сил для початку кожного нового дня. А новий день для всіх українців, які лишилися жити та працювати в Україні – це визов, це боротьба за виживання.


Понад 19 виробництв у нашому асортименті – це українські виробники, розкидані по різних містах країни. Вони продовжують працювати іноді у нестерпних умовах.


Хлопці IV dance, виробляють взуття ручної роботи у Харкові, продовжуючи удосконалювати моделі та колодки, створювати нові та працювати з українськими танцюристами над покращенням якості продукту. Щодня Харків зазнає артилерійського та ракетного обстрілу, кілька районів міста знищено повністю. Обладнання для виготовлення взуття габаритне та важке, має вагу в кілька тонн і перевезти його та всю команду в іншу частину країни дуже складне завдання. Вони не зупинилися, а також почали робити тактовну взуття для військових.


У місті залишилися також виробництва брендів REUS Collection, SHOK, працюючи під звуки сирен, адже у Харкові вона звучить понад 7-10 разів на день і це не просто сирена, це звуки, за якими майже завжди приходять наступні – вибухи.


Харківські виробництва танцювального одягу FD Company, Stesh Atelier змогли перенести частину виробництв у безпечніші місця Харківської та Полтавської області, ускладнивши логістику. Але це дало змогу зберегти робочі місця та забезпечити безпечніше місце для виробництва та продовжити роботу.


Дніпровський бренд Winner і запорізький Bravo dance відшивають одяг, що так люблять усі танцівники лише за 20 кілометрів від лінії фронту, не маючи світла, чуючи жахливі звуки, вони продовжують творити.


Ви подумаєте, ну звичайно ці міста знаходяться біля кордону з агресором, але ні. Ці зміни відчували, відчувають і будуть відчувати ще довго всі уголки країни… Бренд ONdance зі Львова та DW.dancewear з Хмельницького кроять замовлення при свічках, та прораховують графіки роботи виробництв під розклад вимкнення електроенергії.


І це лише фрагмент історій наших виробників. Це екзамен, який щодня вся Україна та ми складаємо, іноді на відмінно, іноді ні, але складаємо.


Зайшовши на інстаграм-сторінки шкірного ви не побачите ані сліз, ані розпачу та жалю. Це наша доля та сила, щоденна біль та мотивація, це наша життя і ми продовжуємо її жити.